Településfásítási Program Berhidán

 

A Jobb Élet Közhasznú Egyesület által fenntartott May Lasho Trajo Tanoda is csatlakozott 2020. október 03.-án az országos Településfásítási Program keretében meghirdetett faültetési kezdeményezéshez. Napsütéses, kellemes októberi időben a  gyerekek szülőkkel, testvérekkel, nagyszülőkkel együtt vettek részt a munkálatokban. Kicsik- nagyok jó hangulatba együtt dolgoztak, serénykedtek. Ha kellett ástak, lapátoltak, talicskát toltak, locsoltak… ! Az elfogyasztott finom pogácsa, sütemény, üdítőital után érdekes kvíz játék volt a gyerekeknek, ahol sok-sok csokoládé, cukorka volt a jutalom. Örülünk, hogy ilyen sokan részt vettek a megmozdulásban, jó volt látni, hogy gyerek, fiatal, idős együtt dolgozott a környezetük szépítése érdekében. Büszkék vagyunk Tanodás gyerekeinkre, hiszen szép számmal képviselték az intézményt, példát mutatva a település fiataljainak. Jó hangulatban, sokat dolgoztunk, a végén mindenki kellemesen elfáradt.Nagyszerű napunk volt!